Харків'яни виграли черговий етап Кубка світу з акробатичного рок-н-ролу

26 червня 2018 09:16

Харків'яни виграли четвертий етап Кубка світу з акробатичного рок-н-ролу, який проходив 23-24 червня у місті Зелена-Гура (Польща).

Як повідомили у Харківській міській федерації акробатичного рок-н-ролу, в турнірі взяли участь понад 1100 спортсменів з 19 країн світу. До складу збірної України увійшли 32 спортсмени з Харкова.

Переможцями 4-го етапу Кубка світу в категорії «ювенали» стали харків'яни Олександр Цвєтков і Кіра Грохова (вихованці СК «Сенат»). Раніше спортсмени перемогли на попередніх етапах Кубка світу в 2018 році.

Також перемогу здобули харків'яни Денис Гурін та Таїсія Кириченко (СК «Саміт»).

Фіналістами в категорії «ювенали» також стали харків'яни: Георгій Тагайбай та Єлизавета Каверіна (4-е місце, СК «Сенат»), Захар Антонов і Карина Дорошко (5-е місце, СК «Сенат»), Данило Немченко і Марія Двоєжон (8-е місце, СК «Рапід»).

Крім того, фіналістами 4-го етапу Кубка світу в категорії «юніори» стали харків'яни Максим Манжос і Олександра Шамрай, які посіли 5-е місце.

Нагадаємо, в 2017 році Максим Манжос і Олександра Шамрай виступали в категорії «ювенали» і виграли всі п'ять етапів Кубка світу.