Юні харків'яни виграли Кубок світу з акробатичного рок-н-ролу

15 жовтня 2018 17:38
Кубок світу з акробатичного рок-н-ролу пройшов 13 жовтня в Палаці спорту «Локомотив» ім. Г. Кірпи у Харкові.

У турнірі взяло участь 154 спортсмени з 10 країн світу (Словенія, Хорватія, Угорщина, Польща, Ірландія, Росія, Швейцарія, Франція, Ліван) і п'яти міст України. Змагання проходили в категоріях «Ювенали», «Юніори» і «Б класу».

Так, в категорії «Ювенали» перемогу здобули харків'яни - чотирикратні володарі Кубків світу Олександр Цвєтков і Кіра Грохова. 2-е місце посіла також харківська пара Георгій Тагайбай та Єлизавета Каверіна, на 3-му місці - харківські спортсмени Денис Гурин і Таїсія Кириченко.

У категорії «Юніори» 1-е місце вибороли спортсмени з Хорватії Ноа Ліліх і Поліна Рикова, 2-е місце посіла пара зі Словенії Міха Чесновар та Пауліна Хорват-Зеілховер, 3-е місце дісталося харківським спортсменам Богдану Серікову і Катерині Петренко.

Переможцями змагань у категорії «Б клас» стали Джонас Брауер і Вероніка Мігейсі з Угорщини, на 2-му місці - пара зі Словенії Яка Южніч і Гая Маловрх, на 3-му місці - також словенські спортсмени Гая Вравч-Злайпах і Лоті Маринко.