Харків'яни стали чемпіонами світу з акробатичного рок-н-ролу

24 жовтня 2017 09:17

Харківські спортсмени стали переможцями та призерами Чемпіонату світу з акробатичного рок-н-ролу серед юнаків та юніорів 2017 року.

Чемпіонат відбувся 21 жовтня в місті Бютгенбах (Бельгія). У турнірі взяли участь спортсмени з 16 країн світу. Збірну команду України представляли вісім пар спортсменів, серед яких - п'ять харківських пар.

За підсумками змагань, в категорії «юнаки» перемогу здобули вихованці Харківської міської ДЮСШ Максим Манжос і Олександра Шамрай (спортивний клуб «Саміт»). Друге місце посіли Владислав Павлюченко та Ксенія Могиленко з міста Павлоград Дніпропетровської області. На третьому місці опинилася французька пара.

Ще дві харківські пари - Дмитро Олійник та Анастасія Сошенко (міська ДЮСШ, спортивний клуб «Сенат»), а також Денис Гурин і Таїсія Кириченко (міська ДЮСШ, спортивний клуб «Саміт») посіли четверте і п'яте місце відповідно.

У категорії «юніори» п'яте місце дісталося харківській парі Єгору Олійнику і Анастасії Тимченко (спортивний клуб «Рапід»).

Нагадаємо, Максим Манжос і Олександра Шамрай також у 2017 році завоювали Кубок світу з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн в Будапешті (Угорщина) і на турнірі в Кракові (Польща).