Харківські спортсмени визнані кращою парою світу з акробатичного рок-н-ролу

19 грудня 2017 10:23

Юні харків'яни Максим Манжос і Олександра Шамрай в 2017 році стали володарями п'яти Кубків світу з акробатичного рок-н-ролу і визнані кращою парою року за версією WRRC.

Так, 17 грудня вихованці СК «Саміт» Максим Манжос та Олександра Шамрай в категорії «ювенали» виграли Кубок світу з акробатичного рок-н-ролу, який пройшов в Любляні (Словенія). Ця перемога стала для спортсменів вже п'ятою та рекордною в цьому році.

Срібними призерами Кубка світу стали також харків'яни - Олександр Цвєтков і Кіра Грохова (СК «Сенат»).

Всього в змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів з 21 країни світу.

Зазначимо, що Топ-5 найсильніших пар світу замкнули теж харківські спортсмени - Денис Гурин і Таїсія Кириченко (СК «Саміт»).

Нагадаємо, пара Максим Манжос і Олександра Шамрай в 2017 році також виграла Кубок світу в Ліоні (Франція), Москві (Росія), Будапешті (Угорщина), Кракові (Польща), а також здобула перемогу на чемпіонаті світу в Бютгенбахе (Бельгія).