Харків'яни перемогли на етапі Кубка світу з акробатичного рок-н-ролу

10 квітня 2018 17:32
Харків'яни Олександр Цвєтков і Кіра Грохова стали переможцями етапу Кубка світу з акробатичного рок-н-ролу, який пройшов 7 квітня в місті Бурк-ан-Брес (Франція).
У турнірі взяли участь понад 400 спортсменів з 17 країн. Харків'яни представляли збірну команду України.

Вихованці Міський дитячо-юнацької спортивної школи (спортивний клуб «Сенат») Олександр Цвєтков і Кіра Грохова зайняли перше місце в категорії «Ювенали».Це їхня друга перемога на етапах Кубка світу. Тренують спортсменів заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу Наталія Проскуріна і майстер спорту міжнародного класу Сергій Ляшенко.

Восьме місце на змаганнях зайняла пара Захар Антонов і Карина Дорошко, 16-е місце - Владислав і Софія Філіпас. Всі вони теж вихованці СК «Сенат».

Нагадаємо, що 24 лютого збірна команда України посіла весь п'єдестал пошани етапу Кубка світу з акробатичного рок-н-ролу в місті Сочі (Російська Федерація).