Наші медіа-партнери

Генеральний медіа-партнер
ІА «Інформбюро»  інформаційно-розважальне медіа-видання, що висвітлює важливі політичні, економічні, соціальні та суспільні події у форматі FullHD. Видання робить основний упор на ексклюзивну і інсайдерську інформацію, а також популяризацію культури, моральності, науки та спорту.
 
 Генеральний радіо-партнер
 

РА «Золотий грамофон» – це провідне рекламне агентство. Агентство управляє і ексклюзивно представляє інтереси трьох мережевих радіостанцій: Перець ФМ, Best ФМ, МФМ.

Головні принципи нашої роботи - якість надаваних послуг, висока кваліфікація фахівців, високий рівень обслуговування, індивідуальний підхід до кожного

 
 Стратегічні медіа-партнери
 КП «Харківський метрополітен»
 

Рекламна фірма «SAS» – це агентство, що займає лідируюче місце у Харкові з розміщення зовнішньої реклами, з більш ніж 14-ти річним досвідом роботи! Надає широкий спектр рекламних послуг: від оренди бігбордів до виробництва зовнішньої реклами. Досвідчені професіонали здійснять роботу будь-якої складності у рекламній галузі. Це креативний підхід та інноваційні технології. Ваша реклама буде нестандартною!

 
Інформаційні партнери

«Cross-media»  це новий медіа-ресурс, на якому щодня оновлюється інформація про політичну, економічного та культурне життя України. Наша діяльність орієнтована на людей з активною життєвою позицією. Гордістю агентства є творча команда професійних журналістів, операторів, відеоінженерів, фотокорів, фахівців з медіа-планування, реклами і PR. Наша команда має 10-річний досвід роботи в українських ЗМІ.

 
057.ua  це інформаційний портал, де зібрані всі найсвіжіші і гідні новини про життя Харкова, найповніший довідник підприємств та актуальні афіши. Ми знаємо чим живе місто!
 
«ІМХО»  це журнал, в якому кожен знайде для себе те, що йому цікаво. Анонси та огляди цікавих заходів, музика, кіно, книги, мистецтво, психологія, жіночі і чоловічі теми, гороскоп, а також фірмові огляди закладів Харкова. Краще для кращих, обирайте для себе «ІМХО».
 
 Офіційні інтернет-партнери

78.com.ua – це інтернет-портал «Розваги великого міста», спрямований на максимально повне висвітлення розважальних закладів та місць проведення дозвілля. Доступність і простота отримання інформації зробили портал незамінним для харків'ян і гостей міста.

 
ТМ Lorush  майданчик для реалізації спортивних амбіцій різних учасників спортивного ринку. Ви журналіст? Спортсмен? Спонсор? Команда? Фанат? Реалізація будь-яких цілей, пов'язаних зі спортом - першочергова мета проекту. Отримай від спорту максимум!
 
Афіша Харкова – будь в курсі всіх подій культурного Харкова: новини, кінотеатри, театри, концерти, гастролі, клуби, флешмоби, квести, дитячі заходи, кастинги, спорт. Стеж за новинами, поділися інформацією, бери участь у конкурсах та отримуй приємні подарунки.

 


Kharkiv Half Marathon 2020 стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи