У Харкові пройшли перші змагання з триатлону «Kharkiv Man»

07 червня 2015 22:31

Змагання з триатлону на спринтерську і суперспрінтерську дистанції «Kharkiv Man» відбулися сьогодні, 7 червня, в районі Журавлівського гідропарку.

Для участі у змаганнях зареєструвалося близько 200 спортсменів, серед яких була майже рівна кількість любителів і професіоналів.

На спринтерській дистанції спортсмени пропливли 750 м по річці Харків, проїхали на велосипеді 20 км по вулицях Героїв Праці, Барабашова та Блюхера і пробігли 5 км по території гідропарку. Переможцем дистанції спринт-про серед чоловіків став Сергій Курочкін з Києва (56 хв 12 сек), друге місце посів Дмитро Маляр з Дніпропетровська (56 хв 44 сек), третє - Іван Меньшиков з Донецька (56 хв 52 сек). Серед жінок першою фінішувала Віра Соснова з Києва (1 ч 3 хв 5 сек), другою стала Діана Машевська з Житомира (1 год 5 хв 59 сек), третьою - Єлизавета Толоменюк з Житомира (1 ч 8 хв 45 сек).

На суперспринтерській дистанції спортсменам необхідно було проплисти 300 м, проїхати на велосипеді 10 км й пробігти 2,5 км. Всі три призові місця в змаганнях серед чоловіків посіли харків'яни: Геннадій Анзін (32 хв 58 сек), Микола Ніколенко (33 хв 41 сек) і Денис Шевченко (37 хв 10 сек). Серед жінок першою фінішувала Марія Ага з Дніпропетровська (38 хв 33 сек), другою була харків'янка Катерина Борисенко (45 хв 2 сек), третьою - Дар'я Постникова з Києва (49 хв 47 сек).

В категорії спрін-аматори перше місце посіла харків'янка Анастасія Карпінська з результатом 1 год 15 хв 15 сек.

Як зазначив директор Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу Олексій Чубаров, у Харкові змагання «Kharkiv Man» хочуть зробити щорічними, і в найближчих планах міста - провести у Першій столиці етап Кубка Європи з триатлону.

Лідер змагань Сергій Курочкін зазначив, що регулярно бере участь у подібних змаганнях, зокрема, нещодавно він він брав участь у чемпіонаті України в Дніпропетровську, де посів 4-е місце. «Дистанція у Харкові продумана відмінно, дуже сподобалася організація змагань. Вважаю, що біг в півсили, бо вже втомився на попередніх двох дистанціях, але все одно вдалося перемогти. Велике спасибі харків'янам за підтримку», - поділився враженнями після фінішу Сергій Курочкін.

Зазначимо, що в рамках змагань «Kharkiv Man» пройшов етап Кубка України з триатлону.

12 вересня 2022
Харків’янин з рекордом виграв ультратриатлон, зібравши при цьому гроші для військових медиків
17 липня 2022
Харків’янин подолав повну дистанцію Ironman з благодійною метою
06 липня 2022
Харків’янин Вадим Коваленко збирається подолати повну дистанцію Ironman з благодійною метою