Харків'янин показав клас на найпрестижнішому триатлонному старті планети

20 вересня 2021 09:16

Відомий харківський триалет, засновник СК "Хамелеон" Вадим Коваленко здолав IRONMAN 70.3 WORLD CHAMPIONSHIP.

У старті, який відбувся у Сент-Джорджі, штат Юта, цьогоріч брали участь близько 3000 профі-триатлоністів. Складна траса із захоплюючими краєвидами та величними каньйонами з червоних скель – це виклик, якому немає аналогів в світі. Але Вадим Коваленко разом з киянином Сергієм Єршовим його подолали.

Коваленко показав результат 4:30:55. Такий показник дозволив йому посісти 19 місце у віковій категорії, 104 - у чоловічій категоріі, 122 - у загальному заліку.

Сергій Єршов фінішував трохи пізніше. Його результат 4:57:39 (93 місце у віковій категорії, 462 - у чоловічій, 507 - у загальному заліку).

03 жовтня 2022
Харків’янин виграв ЧЄ з ММА
12 вересня 2022
Харків’янин з рекордом виграв ультратриатлон, зібравши при цьому гроші для військових медиків
17 липня 2022
Харків’янин подолав повну дистанцію Ironman з благодійною метою
06 липня 2022
Харків’янин Вадим Коваленко збирається подолати повну дистанцію Ironman з благодійною метою