Харківські "КIТи" завоювали Кубок Хортиці

25 серпня 2021 12:13

"Кубок Хортиці" - один із найстаріших триатлонних стартів в Україні - цьогоріч проводився у 28-й раз. Брали участь у змаганні і професіонали, і спорстмени-любителі.

У перший день "Кубка Хортиці" пройшла індивідуальна гонка (плавання 750 м, велоетап - 20 км, біг - 5 км), абсолютними переможцями якої стали спортсмени-KITи Станіслав Галуненко (1:04:22) й Анастасія Карпінська (1:18:24).

Призери та фінішери:

• Богдан Половинко - 1:09:06
  • Володимир Сорокобатько - 1:09:23 (1 місце в категорії M 50-59)
  • Євген Борисенко - 1:09:43 (1 місце в категорії M 40-49)
  • Сергій Нетяга - 1:10:50
  • Олександр Васильєв - 1:12:32
  • Єгор Рубанський - 1:12:45
  • Микита Грибанов - 1:15:19
  • Кшиштоф Ольшевський - 1:24:26

Харківські дівчата забрали в індивідуальній гонці практично всі призові місця:

• Юлія Мележик - 1:19:49 (3 місце в категорії Ж30-39)
  • Людмила Гіль - 1:28:53 (1 місце в категорії Ж40-49)
  • Єлизавета Бондаренко - 1:31:19 (2 місце в категорії Ж18-29, дебют у гонці)
  • Альона Толстова - 1:44:27 (дебют у гонці).

У динамічній і видовищній гонці у рамках чемпіонату України на дистанції "Супер Спринт" (500 м плавання, 12 км велогонки та 3 км бігу) серед PRO-спортсменів брали участь тренери клубу KIT: Іван Іванов із результатом 0:35:47 посів 2 місце в абсолюті. Антон Блохін і Геннадій Анзін фінішували з часом 0:36:41 і 0:40:24 відповідно.

У другий день змагань проводилася командна гонка серед PRO-спортсменів (чемпіонат України) і аматорів. Команда учасників від 3 до 5 чоловік повинні були разом пройти дистанцію (плавання 500 м, вело - 12 км, біг - 3 км).

Команда професійних спортсменів Харківської області під лідерством Геннадія Анзіна виборола 4 місце. Також від клубу KIT виступали дві аматорських команди - чоловіча та жіноча. Цьгоріч жіноча командна гонка серед любителів проводилася вперше. Тому дівчата-KITи стали першою жіночою аматорською командою в історії українського триатлону. А от чоловікам довелося поборотися з сильними суперниками.

Результати харків'ян:
Жіноча команда KIT - 1 місце (Анастасія Карпінська, Юлія Мележик, Альона Толстова).

Чоловіча команда KIT - 2 місце (Микита Грибанов, Станіслав Галуненко, Володимир Сорокобатько, Олександр Васильєв).

12 вересня 2022
Харків’янин з рекордом виграв ультратриатлон, зібравши при цьому гроші для військових медиків
17 липня 2022
Харків’янин подолав повну дистанцію Ironman з благодійною метою
06 липня 2022
Харків’янин Вадим Коваленко збирається подолати повну дистанцію Ironman з благодійною метою