Харків'яни залишилися без нагород у Золотій Євролізі

19 червня 2022 19:09

У поєдинку за 3 місце збірна України на чолі з вихованцями харківської школи волейболу програла Хорватії 3:2 (20:25, 19:25, 25:18, 25:17, 15:17).

У хорватському місті Вараждін сьогодні відбувся матч за третє місце чоловічого волейбольного турніру "Золотої Євроліги". Збірна України протистояла команді Хорватії.

Очевидно, українці так сильно засмутилися вчорашньою невдачею, що перший сет провели з рук геть погано, програвши його за всіма статтями. При цьому по ходу партії наше відставання досягало семи очок – 9:16, 14:21. І хоча наприкінці вдалося трохи скоротити різницю в рахунку, сет залишився за господарями майданчика – 20:25.

У другій партії гра вирівнялася і більшу частину проходила з перемінним успіхом. То хорвати лідирували у рахунку, то українці. Так тривало до того моменту, як на табло з'явилися цифри 16:16. Однак наприкінці наші гравці знову частіше помилялися, відпустивши суперників спочатку на п'ять очок 17:22, а потім і на шість – 19:25.

Третій сет підопічні Угіса Крастіньша почали значно краще, повівши 9:4, 11:5, 14:7. Хоча хорватам вдалося на якийсь час відродити інтригу, скоротивши відставання 16:14, українці знову додали та пішли вперед 21:16, 23:17. У підсумку вони досягли успіху 25:18.

Четверта партія стала продовженням попередньої. Наші хлопці впіймали кураж, маючи вже на старті досить зручну для себе перевагу 8:2. Далі вона зросла ще більше - 13:5, 19:10. Стало зрозуміло, що доля бронзових медалей тепер вирішиться на тай-брейку – 25:17.

І ось п'ятий укорочений сет. Хорвати одразу вийшли вперед і на зміну сторін пішли, лідируючи у рахунку 5:8. Проте українські волейболісти продовжували боротися та наздогнали суперників 11:11, а потім повели 13:12, 14:13, маючи матчбол. Тепер уже господарі майданчика виявили непоступливість і теж опинилися за крок від загальної перемоги 14:15. Зрештою гра нервів і характерів завершилася на користь збірної Хорватії 15:17.

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу