Україна здобула шосту поспіль перемогу й рекордно виграла груповий раунд Золотої Євроліги з волейболу

19 червня 2023 11:27

Заключний матч у групі В, що проходив у Скоп'є, не мав турнірного значення для обох команд. Проте довершив досі бездоганні виступи "синьо-жовтих" в основній частині змагань.

Переконливо вигравши перший сет з відривом у сім очок, Україна мала складнощі із суперником у другій партії. Господарі втримували перевагу більшу частину сету, але в його фінальній частині пропустили перший сетбол від фаворитів зустрічі — 26:24.

Україна впродовж усього третього сету переважала суперника, якому вдалося до мінімуму скоротити відставання в другій частині партії та відіграти три матчболи гостей. Останній розіграш на подачі македонців, утім, потужним ударом "закрив" Євгеній Кісілюк — перемога в сеті та матчі, шоста "суха" для України в груповому раунді турніру.

Відтак, у підсумковій таблиці показник України – 6 перемог, 18 очок, 18 виграних сетів та 0 програних. Україна стала першою командою в історії турніру, яка пройшла груповий етап узагалі без програних партій.

За 19 розіграшів Золотої Євроліги з волейболу нікому не вдавалося показати такий абсолютний результат на груповому етапі. Турнір проходив у різні формати, але ще ніхто не завершував перший раунд змагань без програних сетів.

Відзначимо, до топчетвірки сезону, крім України та Хорватії, вийшли переможці інших двох груп турніру — Туреччина та Чехія, що у півфіналі гратимуть між собою.

Півфінали пройдуть у хорватському Задарі в суботу, 24 червня. Фінал буде зіграно вже наступного дня, 25-го числа.

Нагадаємо, Україна претендує на свій другий титул Золотої Євроліги після тріумфу 2017 року. У разі виходу до фіналу "синьо-жовті" також зіграють у Кубку претендентів за путівку до волейбольної Ліги націй.

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу