Україна здобула бронзу Кубка претендентів з волейболу

31 липня 2023 11:09

Плотницький і компанія у матчі за третє місце обіграли команду Чилі.

Чоловіча збірна України дебютувала на Кубку претендентів з перемоги над командою Китаю. Після чого боролася за вихід до фіналу, однак у тай-брейку поступилася Туреччині, втративши шанси на потрапляння до Ліги націй.

Попри поразку, Україна зіграла ще один матч на Кубку претендентів – поборолася за "бронзу". Суперниками українців стали чилійці, які у своєму півфіналі програли Катару.

Україна лідирувала практично увесь перший сет, перш ніж закінчити його перемогою. Підсумкова перевага синьо-жовтих склала чотири очки – 25:21.

Схожим за сценарієм виявився для команди вихованця харківської школи волейболу Олега Плотницького й другий сет. Чилі мало можливість переломити хід подій посеред партії, однак українці відновили перевагу та виграли сет із рахунком 25:19.

Найважчою для України виявилася третя партія. Чилі майже не відпускало підопічних Угіса Крастіньша у відрив. Проте наприкінці сету українські волейболісти все ж змогли заволодіти перевагою і довели її до перемоги з різницею у сім очок – 25:18.

Нагадаємо, і чоловіча, і жіноча збірні України вперше брали участь у Кубку претендентів. Наступного сезону команди повернуться до виступів у Золотій Євролізі.

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу