Опанасенко здобув “бронзу” турніру серії Сателіт FIE з фехтування

03 листопада 2022 08:45

Це вже друга нагорода харківського шпажиста у цьому сезоні.

29 жовтня столиця Норвегії приймала турнір серії Сателіт FIE з фехтування на шпагах серед чоловіків, який зібрав 94 учасників із 15 країн. Змагалися за нагороди і 14 представників України. Так, на третю сходинку п’єдесталу за підсумками особистих змагань зійшов 19-річний Андрій Опанасенко з Харкова. Відзначимо, що для учня Ірини Одокієнко це вже друга нагорода в цьому сезоні після “срібла” Сателіта в Женеві.

Опанасенко, вигравши три з п’яти боїв в групі, отримав при посіві лише 40-й номер, але це не завадило йому впевнено виграти перші дві зустрічі в олімпійці – проти шведа Крістофера Келлі (15:9) та Вайно Пааволайнена з Фінляндії (15:8). А от долю наступних двох поєдинків визначив один укол.

В 1/8 Опанасенко переміг земляка Євгенія Горбачука (11:10), в 1/4 – шведа Лінуса Ісласа Флюгере (15:14). Забезпечивши собі другий в сезоні п’єдестал, Андрій у півфіналі схрестив зброю Даніелем Де Мола, який раундом раніше вибив з боротьби іншого українця Тараненка. Але поквитатися за поразку товариша по командні не вийшло, італієць знову виявився сильнішим (8:15).

13 лютого 2024
Сич виграла медалі етапу Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах у Кракові