Харьковские парафехтовальщицы – призерки этапа Кубка мира в Польше

12 липня 2023 15:25

Харківські парафехтувальниці – призерки етапу Кубку світу у Польщі

В активі Наталії Мандик командна нагорода. У Євгенії Бреус – ще й в особистій першості.

Національна паралімпійська збірна України з фехтування на візках посіла друге місце на етапі Кубка світу. Змагання відбулися 5-10 липня у Варшаві. Загалом українці здобули 10 нагород: 3 золоті, 2 срібних та 5 бронзових. Свій внесок у модельну скарбничку зробили і харківські спортсменки.

Євгенія Бреус здобула срібну нагороду в особистій першості серед шаблісток, бронзову – у змішаній команді з Артемом Маньком, Надією Дьолог і Дмитром Серьоженком. Разом з іще однією харківʼянкою Наталією Мандик, Ольгою Єсіною з Білої Церкви і Тетяною Позняк з Києва Бреус виграла ще одну бронзову нагороду у змаганнях команд-шпажисток.

11 березня 2024
Бреус виграла ЧЄ з парафехтування
13 лютого 2024
Сич виграла медалі етапу Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах у Кракові