Бреус виграла ЧЄ з парафехтування

11 березня 2024 11:17

Національна збірна команда з парафехтування яскраво виступила на чемпіонаті Європи, який з 5 до 10 березня відбувся у Парижі.

Україна виставила на старт 13 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, у складі яких виступали і харків’янки Євгенія Бреус та Наталія Мандрик.

У жіночій шпазі категорії А Бреус виграла золото, у жіночій шаблі - бронзу. Також Євгенія здобула золоту медаль у командних жіночих змаганнях з фехтування на шаблі разом з Наталією Морквич, Ольгою Єсіною та Надією Дьолог. У шпажній команді разом із Ольгою Єсіною (кат.В), Надією Дьолог (кат.В) та ще однією харків’янкою Наталією Мандрик (кат.А) Бреус здобула бронзу.

У свою чергу, Наталія Мандрик стала срібною призеркою у командній жіночій рапірі.

Загалом у змаганнях взяли участь 15 країн Європи (109 учасників). Україна виборола 18 нагород - 7 золоті, 3 срібних та 8 бронзових медалей. Цей результат дозволив синьо-жовтим посісти перше місце в Європі і в загальнокомандному заліку, і за загальною кількістю нагород.

Самойлов виграв командне срібло Кубку світу з фехтування
13 лютого 2024
Сич виграла медалі етапу Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах у Кракові