Федота-Ісаєва виграла ЧЄ з фехтування на візках

01 грудня 2022 12:27

Харківська параспортсменка здобула чемпіонський титул в особистій першості. У команді Олена взяла “срібло”.

Чемпіонат Європи з фехтування на візках з 29 листопада по 04 грудня проходить у Варшаві. У змаганнях беруть участь спортсмени з 19 країн Європи. Честь України захищає 16 парафехтувальників.

Чемпіонським титулом на континентальній першості вже відзначилася харків’янка Олена Федота-Ісаєва (виступає у категоріі В). У фінальній битві на шаблях з рахунком 15:11 срібна призерка Олімпіади у Токіо перемогла італійку Росіну Паскіно.

Разом з іще однією парафехтувальницею з Харкова Євгенією Бреус, львів’янкою Наталею Мотрич та Надією Дьолог із Закарпаття Федота-Ісаєва здобула “срібло” у командних змаганнях шаблісток. Наші дівчата поступилися у фіналі грузинкам.

Чоловіча збірна України у складі Антона Дацка (Львів), Максима Магули (Закарпатська обл), Артема Манька (Черкаська обл), Олега Науменка (Микоїавьска обл) завершила командні змаганні на шпагах також у статусі віцечемпіонів.