Харківські фехтувальники переможно виступили на молодіжному ЧУ

20 червня 2023 14:41

Чемпіонат України з фехтування на шпагах серед молоді U-23 відбувся у Києві 17-18 червня.

В особистій першості чемпіоном України став харків’янин Андрій Опанасенко. У фіналі вихованець Ірини Одокієнко з рахунком 15:11 переміг киянина Павла Трофименка. Бронза дісталася ще одному шпажисту з Харкова Дмитрові Самойлову.

У командній першості серед чоловіків золоту нагороду також виграли наші спортсмени. Андрій Опанасенко, Дмитро Самойлов, Андрій Деркач та Андрій Полянський з рахунком 45:35 обіграли збірну Києва. Бронзові медалі забрала команда зі Львова.