Непоганий досвід. Тамара Сич – у топ-16 престижних змагань ЄКЦ з фехтування

12 грудня 2022 14:17

Етап Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах серед дівчат, який проходив 10-11 грудня у німецькому Гайденгаймі, зібрав 225 учасниць з 21 країни.

В особистій першості найкращим результатом для України стало 16-те місце Тамари Сич. 15-річна харків’янка виграла чотири з п’яти боїв у групі й три в олімпійці, зокрема в 1/16 одним уколом в Еріки Бадя з Румунії (11:10), але далі поступилася угорці Лотті Хорват (10:15).

У командних змаганнях, де Україна була представлена двома складами, сьоме місце посіли Аліна Дмитрук, Катерина Дзюбан, Ксенія Куштан та Устіна Огон. Вигравши у Франції-2 (45:27), дівчата поступилися у поєдинку за вхід у четвірку Польщі-2 (40:45), яка раундом раніше змусила скласти зброю Україну-2 (40:41).