Харківські лучники настріляли на ЧУ декілька медалей

24 червня 2021 15:19

Чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів 2001 р.н. та молодших з 20 по 24 червня 2021 проходив у Львові. У турнірі брали участь спортсмени з 9 областей України. Вони змагалися у категорії класичного та блочного лука.

Перший комплект медалей розіграли серед змішаних команд. У класичному луці харків’яни (вихованці КЗ ХМ СДЮСШОР "Комунар") Ірина Третьякова та Володимир Каменський стали переможцями чемпіонату, випередивши срібних призерів команду "Львівська-1" та бронзових призерів із Сум.

У блочному луці переможцем також стала харківська команда у складі Олени Гриншпун і Тараса Трифанова. Вони залишили позаду команди "Київ-1" та "Рівенська".

У класичному луці в особистій першості серед юніорів срібним призером став комунарівець Микита Дюняшев. Він випередив і пропустив уперед спортсменів із Сум.

Поліна Звєрєва стала бронзовою призеркою чемпіонату серед юніорок, пропустивши вперед дівчат із Чернівців та Львова.

У командних змаганнях у класичному луці срібними призерами стали Микита Дюняшев, Володимир Каменський та Іван Шестаченко. Серед юніорок бронзу здобула команда Олександри Аристової, Валерії Оніщук та Ірини Третякової.

У блочному луці в командній першості серед юніорів срібним призером стали Тарас Трифанов, Андрій Шевченко та Данило Сидоренко.

17 серпня 2021
Харків'янка - бронзовий призер ЮЧС зі стрільби з лука
25 травня 2021
Микита Дюняшев настріляв з лука "золото" Кубка Європи
Військово-спортивні багатоборства. У Харкові пройшов відбір на міжнародний дитячий турнір
21 травня 2021
У Харкові пройдуть турніри з військово спортивних багатоборств
17 травня 2021
Харків’яни переможно виступили на домашньому Кубку міського голови зі стрільби з лука