Харківські студентки поборються за "золото" Всесвітніх університетських Ігор

22 липня 2022 11:48

А от футзалісти з ХНУ ім. Каразіна зіграють лише за 5-8 місця.

Студентки ХНЕУ ім Кузнеця вийшли у фінал Всесвітніх університетських Ігор. В 1/2 наші футзалістки виявилися сильнішими за суперниць з Лісабонського університету. Протистояння закінчилося з рахунком 8:4 на користь харківянок. Відзначилися Дубицька, Мугурдінова (2), Ткаченко, Клімова (2), Бабенко та Дичко.

Суперником українок стане переможець поєдинку між командами Університету Короля Хуана Карлоса та Мюнстерського університету.

А от футзалісти із ХНУ ім. Каразіна припинили боротьбу за медалі. Основний час чвертьфінального поєдинку зі збірною Університету Бейра Інтеріор завершився внічию 3:3. У післяматчевій серії пенальті виграли португальці – 5:6.

Сьогодні, 22 липня, харків'яни зіграють за 5-8 місця. Суперник - збірна Маріборського університету. Початок матчу о 20:00.