МСК “Харків” впевнено обіграв футзалістів із Ромнів

26 вересня 2022 12:15

Відбулися матчі 3-го туру VBet Екстра-ліги України з футзалу сезону 2022/2023.

Футзальна команда Муніципального спортивного клубу “Харків” у черговому турі VBet Екстра-ліги (група “Центр”) зустрічалася з командою “Рятувальник” із міста Ромни. Наші хлопці одержали впевнену перемогу з рахунком 4:1.

Вже на 5-й хвилині граючий тренер харків’ян Денис Овсянніков майстерно підсік м’яч над воротарем і відкрив рахунок. Одразу по перерві, після розіграшу кутового, чудовий простріл Дмитра Бондаря замкнув Юрій Сагайдачний – 2:0.

За 9 хвилин Сагайдачний вже асистував Едуарду Нагорному, який потроїв перевагу харківських футзалістів.

Далі “Рятувальник” прогнозовано вийшов грати з п’ятим польовим. Таким чином, спортсмени з Ромнів відіграли один м’яч – 3:1. Проте більшого досягти не змогли. Натомість на останній хвилині матчу Нагорний оформив дубль, забивши у порожні ворота – 4:1.

Відзначимо, після цієї гри Муніципальний спортивний клуб “Харків” із 7 очками продовжує очолювати турнірну таблицю групи “Центр”.