Харків’янин виборов "бронзу" на ЧС з греко-римської боротьби

14 грудня 2020 10:20

З 12 по 18 грудня 2020 року в сербському Белграді проходить особистий Кубок світу з трьох стилів боротьби. Харківський спортсмен Семен Новіков вже виборов бронзову медаль змагань.

В боротьбі греко-римським стилем у вазі до 87 кг. Новіков переміг суперника з Польщі, але у чвертьфіналі поступився олімпійському чемпіону росіянину Давиту Чакветадзе, який у підсумку став срібним призером Кубка.

В боротьбі за третє місце Семен здолав борця з Болгарії, а у бронзовому фіналі переміг призера чемпіонату світу та чемпіона Азіатських ігор іранця Хоссейна Ахмада Нурі. Переможцем Кубка світу в цій ваговій категорії став Кирило Маскевич з Білорусії.

Ще один харківський борець греко-римського Ясаф Зейналов зупинився в кроці від медалі у ваговій категорії до 77 кг. Він переміг суперників з Румунії та Болгарії, але у півфіналі поступився угорцю Золтону Леваю. В поєдинку за "бронзу" Ясаф програв Александріну Гуту з Молдови.

Ще один харків’янин Ярослав Фільчаков, який також є представником греко-римського стилю, боротиметься сьогодні, 14 грудня, за бронзову медаль в ваговій категорії до 82 кг.

16 cічня 2023
Офіційно. Титулований харківський спортсмен виступає за Болгарію
01 жовтня 2022
Харківський чемпіон Новіков змінив громадянство і хоче виступати за збірну Болгарії