Семен Новіков виграв міжнародний турнір із греко-римської боротьби

16 червня 2021 14:17

Міжнародний рейтинговий турнір Poland Open із греко-римської боротьби відбувся у Варшаві. Харків’яни вибороли на змаганнях золоту, срібну та бронзову медалі.

Семен Новіков здобув "золото" у вазі до 87 кг. У фінальній сутичці титулований харківський борець переміг угорця Іштвана Такача (2:1).

У ваговій категорії до 82 кг срібним призером турніру став Ярослав Фільчаков. Харків’янин здолав борців із Норвегії та Азербайджану, а у фіналі поступився чемпіону Азії та бронзовому призеру чемпіонату світу Жалгасбаю Бердимуратову з Узбекистану.

Ясаф Зейналов став 3-м в категорії до 77 кг. У чвертьфіналі він переміг суперника з Хорватії, але в наступному поєдинку поступився чемпіону світу та Європи росіянину Абуязіду Манцигову. В "бронзовому" фіналі суперник Ясафа Зейналова на поєдинок не вийшов.