Харківські борці показали клас на всеукраїнських змаганнях

12 лютого 2021 14:13

Кубок України з греко-римської боротьби серед чоловіків, присвячений 150-річчю з дня народження українського богатиря Івана Піддубного, завершився в Черкасах. На рахунку харків'ян 2 золоті, 3 срібні та 1 бронзова медалі.

Ярослав Фільчаков став переможцем у ваговій категорії до 82 кг. Він успішно провів чотири поєдинки, в тому числі фінальний проти Гліба Скорофатова з Києва.

В ваговій категорії до 87 кг. у фіналі зустрілися два харківських борця: Семен Новіков та Давид Шадт. Сильнішим виявився діючий чемпіон Європи Семен Новіков. Давид Шадт здобув "срібло".

Срібними призерами змагань також стали: Ясаф Зейналов (вагова категорія до 77 кг.), який у фіналі поступився Дмитру Васецькому з Дніпра, та Михайло Вишнивецький (вагова категорія до 130 кг.), який програв у поєдинку за "золото" киянину Миколі Кучмію.

Бронзову медаль Кубка України здобув Антон Олійник (вагова категорія до 97 кг.).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла друге місце, поступившись лише двома очками команді Київської області. Трете місце за борцями з Дніпропетровщини.