Харків'яни допомогли збірній здобути четверту перемогу у Золотій Євролізі

30 травня 2022 11:47

Вихованці харківської школи волейболу Олег Плотницький, Юрій Синиця та Тимофій Полуян зробили вагомий внесок у протистоянні з іспанцями.

У неділю, 29 травня, в іспанському місті Вальядолід відбувся другий матч збірних Іспанії та України з волейболу у рамках групового етапу "Золотої Євроліги". Нагадаємо, що напередодні підопічні Угіса Крастінша виграли у суперників з рахунком 3:1.

У першій партії рівна гра була лише до рахунку 5:5, а потім наші волейболісти набрали три очки поспіль та пішли вперед – 5:8. Далі перевага гостей продовжувала зростати – 6:11, 7:14, 11:18. І хоча наприкінці господарям вдалося трохи наблизитися до синьо-жовтих – 19:22, українці виграли без особливих проблем – 21:25.

Приблизно за тим самим сценарієм проходив і другий сет. Знову збірна України повела, збільшуючи рахунок на свою користь – 3:6, 4:8, 6:11, 10:16. Перевага у шість очок збереглася до закінчення сету – 19:25.

І в третій партії українські волейболісти були явно сильнішими за іспанців, обігравши суперників із солідним відривом – 15:25.

Збірна України грала у такому складі: Ілля Ковальов (набрав 12 очок), Юрій Семенюк (5), Юрій Синиця (4), Тимофій Полуян (8), Максим Дрозд (7), Олег Плотницький (16), Горден Брова (ліберо).

У цій же групі відбувся ще один матч, у якому збірна Хорватії перемогла Данію 3:0. Тепер у турнірній таблиці положення команд таке:

• 1 місце – Україна – 12 очок.
  • 2 місце – Хорватія – 3 очки.
  • 3 місце – Іспанія – 2 очки.
  • 4 місце – Данія – 1 очко.

Два заключні матчі групового етапу українці проведуть у Данії 3 та 4 червня.

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу