Харківські гонщики зайняли призові місця на міжнародних змаганнях

28 жовтня 2020 20:09

У Полтаві на картодромі «Лтава» пройшли змагання з автомобільного спорту «Меморіал Пам’яті 2020»

У заїзді взяли участь 11 команд з усієї України.

Спортсмени команди «Лідер» були представлені практично в усіх класах машин змагань.

У класі машин «Ok-j» (вік пілотів від 12 років) Станіслав Д’ячина зайняв 4 місце. У найшвидкісному міжнародному класі машин KZ-2 (вік пілотів від 16 років) на старт змагань вийшло 16 пілотів. Змагання складаються з трьох заїздів: предфінал, фінал і суперфінал.

У предфінальному заїзді перемогу здобув гонщик «Лідера» Микита Фурніка. У фінальному заїзді гонщики «Лідера» фінішували з наступними результатами:
2 місце — Олександр Дерюга;
3 місце — Микита Фурніка;
4 місце — Олексій Телюк.

У суперфінальном заїзді перемогу здобув Олександр Дерюга, який також став віце-цмпіоном змагань за результатами всіх заїздів.

У класі «Популярний» (вік пілотів від 16 років) гонщик «Лідера» Сергій Левшун залишився за крок від п’єдесталу, посівши 4 місце.