Путятін виграв “золото” міжнародних змагань з картингу в Італії

31 cічня 2023 11:18

Харків’янин В’ячеслав Путятін здобув чемпіонський титул на першому міжнародному старті 2023 року.

Змагання з автоспорту відбулися в італійському Лонатао 19-22 січня. За перемогу на трасі змагалися 172 гонщика з 41 країни.

У найбільш швидкісному класі KZ2 харківський спортсмен В’ячеслав Путятін в драматичній боротьбі виборов чемпіонське звання. За результатами кваліфікації він посів 16 місце. В першому заїзді українець продемонстрував прорив до 5 сходинки. У другому – Путятін відіграв ще одну позицію і фінішував четвертим. У третьому заїзді створилася аварія, яка відкинула В’ячеслава на 27-місце.

В кінці-кінців у фінальному заїзді у запеклій боротьбі харків’янин зміг вирвати перемогу в італійців Давиде Форе і Маттео Занчі, які посіли друге та третє місця відповідно. Четвертим став француз Томас Імбур. П’ятим – Андреа Дале.