Staleks - переможці першого етапу "Битви корпорацій"

20 вересня 2021 13:06

19-го вересня стартував VII сезон спортивного турніру "Битва корпорацій". Традиційно протягом 10 місяців команди змагатимуться у 10 видах спорту і визначать переможця у трьох категоріях: Осінньому, Весняному та Абсолютному кубках.

Цієї неділі 15 компаній розпочали свій турнірний шлях із картингу. За перемогу змагалися 60 водіїв. Краще за всіх у фінальному заїзді виступили пілоти з команди "Staleks", вони швидше за всіх подолали трасу та завоювали чемпіонський кубок. Другими стали минулорічні чемпіони цього виду - Creator IQ. Закрили трійку призерів ще одни представники IT-сфери - криптобіржа Whitebit. Команди Grand Car та ФЕД посіли 4 та 5 місце відповідно.

Наступний етап "Битви корпорацій" міні-футбол відбудеться вже 9-10 жовтня на майданчиках Парку ім. Горького.