"Юракадемія" побореться за третє місце у чоловічій Супепрлізі

24 березня 2023 14:18

У Чернівцях у четвер, 23 березня, відбувся другий півфінальний матч чемпіонату України з волейболу серед чоловіків Суперліги.

Волейболісти клубу "Епіцентр-Подоляни" із Городка Хмельницької області знову зустрічалися із харківською "Юракадемією". У першому поєдинку з рахунком 3:0 виграли підопічні Маріуша Сорділа.

Другий поєдинок вийшов майже копією попереднього. Як і три дні тому, найзатятішою виявилася перша партія. І завершилася вона з таким самим результатом 26:24 на користь чинного чемпіона країни.

А далі вже перевага "Епіцентру-Подоляни" майже не викликала сумнівів. Другий сет вони взяли із рахунком 25:15, а третій – 25:20.

Найрезультативнішими гравцями у складах команд стали: у переможців Євген Кисилюк (15 очок), у переможених – Віталій Сухінін (16).

Таким чином, "Епіцентр-Подоляни" вийшов у фінал турніру, а харків'яни тепер зіграють в серії за третє місце.

У другій парі півфіналістів дніпровський "Прометей" напередодні переміг "Житичі-Полісся" з Житомира також із рахунком 3:0 (25:12, 25:13, 25:17).

Повторний матч тут відбудеться у п'ятницю 24 березня.

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу