У Харкові відбудеться ювілейний 5-й спортивний ярмарок «Харків – спортивна столиця»

02 серпня 2018 11:21

8 вересня з 10.00 до 17.00, в День фізичної культури і спорту України, на території Центрального парку культури та відпочинку ім. М. Горького відбудеться вже традиційний спортивний ярмарок «Харків - спортивна столиця».

Під час ярмарку територія парку буде розділена на 3 функціональні зони, а саме: центральна алея парку, спортивні майданчики парку та зона бойових єдиноборств. У кожній зоні будуть представлені різні види спорту та спортивні організації міста Харкова.

Відвідувачі спортивного ярмарку зможуть не тільки отримати насолоду від показових виступів спортсменів, але і безпосередньо спробувати себе в різних видах спорту, продемонструвати на тренажерах і спортивних снарядах силу і спритність, взяти участь у конкурсах, змаганнях, турнірах, випробування і у квестах, організованих спортивними організаціями, а їх переможці отримають нагороди.

Даний захід отримало багато позитивних відгуків, як серед жителів міста, так і від спортивних організацій. Оскільки спортивна ярмарок проходить на початку навчального року, батьки мають можливість безпосередньо побачити і отримати необхідну інформацію від тренерів та працівників спортивних організацій з різних видів спорту, ознайомиться з місцем розташування спортивних установ, графіком проведення занять і багатьом іншим. Завдяки безпосередньому спілкуванню, спортивним організаціям вдалося залучити біля 8000 дітей в різні види спорту.

Нагадаємо, що у 2017 році в рамках ярмарку було встановлено рекорд України - «Наймасовіша демонстрація елементів з тхеквондо». У масштабній акції взяли участь 2 тис. І 1 тхеквондистів різного віку і їх тренери.
Новини в тему

02 лютого 2021
Кожен учасник “Харківських спортивних шкільних ліг” отримає власний логотип
28 грудня 2020
Приєднуйся до спортивної громадськості Харкова!
05 листопада 2020
В Кабміні розказали, як залучатимуть українців до спорту
02 листопада 2020
У Харкові відбулося чоловіче волейбольне «дербі»
29 жовтня 2020
У Харкові стартували змагання з бадмінтону
27 жовтня 2020
Харківський «Металіст 1925» поступився у грі з гірниками
26 жовтня 2020
Харків’янка стала триразовою чемпіонкою світу з шашок-64
23 жовтня 2020
Харківське «Динамо» не зіграє в Українській хокейній лізі
23 жовтня 2020
ФК «Метал» уперше не здобув перемогу у Другій лізі

Легкоатлетичні пробіги 2021 :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи