Суперліга. "Харківські Соколи" засмутили лідера Суперліги

17 лютого 2022 09:29

Підопічні Валерія Плеханова завдали "Прометею" першої поразки в сезоні.

У Харкові у матчі проти "Харківських Соколів" чемпіон України та лідер нинішнього сезону "Прометей", виставивши резервний склад, уперше в чемпіонаті зазнав поразки.

Фаворитом вважалися господарі паркету, у складі яких були більш досвідчені баскетболісти. Майже дві десятихвилинки гравці "Прометея" на рівних протидіяли супернику. "Соколи" наприкінці другої чверті створили комфортний відрив у 10 очок – 49:39.

Надалі харків'яни контролювали гру і наприкінці третьої чверті збільшили свою перевагу до 18 очок – 76:58. Завершилося все перемогою "Соколів" із рахунком 98:73.

Харків'яни з 17 перемогами у 29 матчах йдуть п'ятими.

Суперліга. 16 лютого

"Харківські Соколи" – "Прометей" – 98:73 (26:23, 23:16, 27:19, 22:15)

"Харківські Соколи": Шевченко 20+8 підбирань, Буренко 2, Зечевич 20+12 підбирань, Нємцу 19+5 підбирань, Глібов 5+5 передач - старт; Кузнєцов 5, Чугунов 3, Козлов 10, Нікітін 6, Тарасенко 8.

"Прометей": Пирогов 11+7 підбирань, Бублик 5, Клімов 22+7 передач, Бринюк 16, Горковенко 9 + 5 підбирань - старт; Горковенко 0, Гладун 2, Орзул 8, Безіма 0, Мельник 0.