"Харківські Соколи" завершили черговий бабл з рахунком 2:1

20 листопада 2023 12:33

У першому матчі баблу на спортивній базі "Сокіл" у Пущі-Водиці "Харківські Соколи" грали проти господарів, команди "Push Team - НУФСУ.

Харків'яни розпочали матч невдало, програвши першу чверть 29:15. Але перемога у наступних трьох чвертях вирішила долю поєдинку на нашу користь 68:78.

Найрезультативнішими у складі "Соколів" стали Рафаїл Хрисостоміді та Даніїл Карпов (18 та 17 очок відповідно).

Наступний матч харків'яни зіграли проти одного з аутсайдерів, БК "Хмельницький". Харків'яни вже з перших хвилин позначили свою перевагу, вигравши першу чверть 21:8.

В подальшому підопічні Олексія Золотоуса контролювали розвиток гри та довели матч до перемоги 74:55.

Найрезультативнішим "соколом" гри став Серафім Новіков - 18 очок.

Ця перемога дозволила харків'янам закріпитися у верхній частині турнірної таблиці та продовжити гонитву за лідерами.

У третьому матчі баблу харків'яни поступились сумчанам ЗСО-СумДУ з рахунком 84:81. Рівна гра точилася до останніх секунд, на яких суперники були трохи влучнішими.

Найрезультативнішими у складі "Соколів" стали Рафаїл Хрисостоміді (19 очок) Даніїл Карпов і Дмитро Сорочан (по 17 очок) та Серафім Новіков (15 очок).