Сербін виграв бронзу ЧС з параплавання

05 серпня 2023 09:49

На чемпіонаті світу-2023 з параплавання, який триває в британському Манчестері, у пʼятницю, 4 серпня, визначилися володарі медалей четвертого змагального дня.

Збірна України, яка до цього здобула вже 16 нагород, завоювала ще десять медалей: п'ять золотих, дві срібні та три бронзові.

Вже другий світовий рекорд на цьому чемпіонаті світу підкорився Данилові Чуфарову з Маріуполя.

Українець перевершив досягнення Роґіра Дорсмана, пропливши 200 метрів комплексним стилем у класі SM11 (серед спортсменів із порушеннями зору) за 2:18.16 хвилини та скинувши з попереднього рекорду 0.31 секунди. Сам нідерландець фінішував другим, а трійку призерів замкнув інший українець, харківʼянин Михайло Сербін.

Відзначимо, з 26 нагородами (дев'ятьма золотими) Україна повернулася до топ-5 проміжного медального заліку чемпіонату.