Харків'яни - переможці та призери ЧС з параплавання

19 червня 2022 10:13

Відзначилися Яна Бережна, Михайло Сербін та Максим Веракса.

Чемпіонат світу з параплавання проходив 12-18 червня у португальській Мадейрі. Загальний доробок збірної України за п’ять змагальних днів 36 медалей: 13 золотих, 10 срібних, 13 бронзових нагород і 5-те загальнокомандне місце.

Харківські спортсмени показали наступні результати:

Михайло Сербін з рекордом чемпіонату виборов "золото" у 100-метрівці на спині. Також він став другим на дистанції 200 м комплексним плаванням та на 400-метрівці на спині. Бронзову нагороду Сербін завоював на 100-метрівці вільним стилем.

Максим Веракса завоював дві "бронзи" на дистанціях 50 м і 100 м вільним стилем.

Яна Бережна стала третьою на 100-метрівці брасом.

Відзначимо, що у змаганнях брали участь 509 спортсменів з 60 країн світу. Команду України представляли лише 22 спортсмени з інвалідністю.