Харківські паралімпійці та дефлімпійці отримуватимуть президентські стипендії

17 червня 2022 13:17

Указами Президента України №412/2022 і №413/2022 призначено 251 стипендію чемпіонам і призерам змагань та їхнім тренерам. Серед стипендіатів - 18 харків'ян.

Володимир Зеленський призначив стипендії Президента України видатним спортсменам із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їхнім тренерам. Серед стипендіатів - 11 спортсменів Харківщини:

• СЕРБІН Михайло Віталійович – чемпіон ХVІ літніх Паралімпійських ігор з плавання;
  • ФЕДОТА Олена Вячеславівна – срібна призерка ХVІ літніх Паралімпійських ігор з фехтування на візках.

• ТРИДУБ Юрій Анатолійович – тренер срібної призерки ХVІ літніх Паралімпійських ігор з фехтування на візках Мандрик Н. С.;
  • МАХАНЬКОВ Геннадій Іванович – тренер чемпіона світу 2021 року з дзюдо Нехаєва Є. А.

"Для нас дуже важливо, щоб спортсмени, які виборюють перемоги для країни на міжнародній арені, на честь яких лунає гімн і здіймається прапор, були мотивовані до нових результатів і досягнень!" — наголосив міністра молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Нагадаємо, що Паралімпійська збірна України завоювала 29 медалей на зимових Іграх у Пекіні-2022, поступившись у командному заліку лише КНР. Дефлімпійці стали абсолютними чемпіонами у Кашіас-ду-Сулі, встановивши історичний рекорд — 138 нагород.

12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
01 лютого 2024
Литовченко виграла три срібла на престижному турнірі з настільного тенісу в Єгипті