Відкрита реєстрація на участь в 7-му сезоні «Я ЗМОЖУ!»

21 лютого 2019 10:00

Настав той довгоочікуваний момент, коли будь-який бажаючий може поліпшити свою фізичну форму і зміцнити здоров'я. Відкрита реєстрація на участь у 7-му сезоні Харківського соціального спортивного проекту «Я ЗМОЖУ!». Цей проект надасть можливість учасникам схуднути, зайнятися спортом, зміцнити своє здоров'я, зробити тіло більш красивим і ставити перед собою нові цілі.

Реєстрація на проект триватиме до 1 березня 2019 року на сайті «Харків - спортивна столиця» (Кількість учасників обмежена).

Умови реєстрації:

  • он-лайн заповнення анкети учасника;
  • заповнення угоди про відповідальність (варто знати, заповнити, підписати і принести на першу зустріч з учасниками проекту «Я ЗМОЖУ!»);
  • уважно ознайомитися з умовами участі в проекті в Положенні про організацію та проведення 7 сезону соціального спортивного проекту «Я ЗМОЖУ!».

(Перша зустріч всіх учасників проекту відбудеться 3 березня о 17:00 в Fabrika.space, (вул. Благовіщенська, 1, 3 поверх), де пройде нагородження партнерів проекту, знайомство з партнерами проекту 7 сезону, розіграш, а також всі учасники зможуть ознайомитися з графіком тренувань, отримати додаткову інформацію про формат проекту, заходи, які будуть проходити протягом проекту, взяти участь в майстер-класі, а також лекції фахівців проекту).

 Девізом 7 сезону проекту, як і раніше, залишається - «Я зможу стати найкращою версією себе!».

У учасників проекту буде можливість всебічного удосконалення самого себе, адже крім спортивних досягнень і спортивних перетворень також дуже важливо бути впевненим, цілеспрямованим, вмотивованим і красивою людиною. Протягом всього проекту учасники абсолютно всіх категорій зможуть відвідати серію різноманітних за тематикою тренінгів та майстер-класів, спрямованих на всебічний розвиток і вдосконалення людини, лекції по правильному харчуванню та здоровому способу життя, консультації медичних центрів, відкриті тренування на свіжому повітрі, тренінги з розвитку особистості, тренінги по досягненню цілей, тренінги особистісного росту, лекції стиліста-іміджмейкера і багато іншого.

Нагадаємо, що 7-й сезон проекту «Я ЗМОЖУ!» Буде представлений у 5 категоріях: «Схуднення», «Crossfit», «Танці», «Скелелазіння», «Бойові мистецтва» і триватиме три місяці (березень, квітень, травень).

У категорії «Схуднення» учасників будуть готувати 3 фітнес клубу: медичний оздоровчий центр «Fortis», «Fit Curves», «Уніфехт», які відберуть із загальної кількості зареєстрованих учасників 10-15 учасників серед жінок і серед чоловіків різних вікових категорій: 16-30 років, 30-50 років та 50+. Обмеження по вазі в даній категорії становить: жінки - від 95 кг, чоловіки - від 100 кг. Крім змагань між учасниками в кожній віковій категорії, як і раніше змагаються фітнес-клуби, який з них доб'ється максимальних результатів своїх категорій.

Всі учасники, які не пройдуть відбір в категорії «Схуднення» зможуть залишитися в проекті і брати участь в безкоштовних заходах проекту, а саме:

  • лекції психолога проекту;
  • лекції консультанта здорового харчування проекту;
  • відкриті консультації медичного центру;
  • відкриті тренування на свіжому повітрі.

У категорії «CrossFit» (даний вид навантажень підійде тим, хто бажає придбати більш спортивні форми, не бояться силових навантажень і нових вправ таких як: віджимання в стійці на руках, бурпі і багатьох інших цікавих вправ) учасників будуть готувати 5 кращих Кроссфіт-клубів міста: «YOD», «Сафарі», «Волна», «Metalist», «RDX».

Завданням учасників цієї категорії буде виконання комплексу спортивних вправ за максимально короткий час. Кожен фітнес клуб візьме в цій категорії по 15-20 учасників, у фіналі змагатимуться за самого сильного і витривалого аматора і самого сильного і витривалого атлета.

У категорії «Танці» для всіх бажаючих представлені напрямки:

  • ірландські танці (витонченість, краса, впевненість, сила, легкість і чіткість рухів - це все про ірландський танець) в танцювальній школі «Восток».
  • танець на пілоні змусить відчути магію танцю на пілоні, пластику і граціозність. У даній категорії представлені 3 школи на пілоні Харкова, де досвідчені тренери поставлять танець на пілоні: школа танців «Masterdance»; школа танців «Pure Love»«YOD».

Категорія «Скелелазіння» для любителів підкорювати нові вершини. Досвідчені інструктори клубу скелелазіння «Format» допоможуть кожному бажаючому побороти страх висоти і досягти найвищого піку вершини.

Категорія «Бойові мистецтва» представлена:

- ММА змішані бойові єдиноборства (бойові мистецтва, що представляють собою поєднання безлічі технік, шкіл і напрямків єдиноборств. ММА є повно контактним боєм із застосуванням ударної техніки та боротьби як в стійці, так і на підлозі.) «Сафарі» ;

- Таеквондо ITF (означає систему духовного тренування і техніку самооборони без зброї, поряд зі здоров'ям, а також кваліфікованим виконанням ударів, блоків і стрибків, що виконуються голими руками і ногами для поразки одного або декількох суперників) в школі №96;

- Дзюдо (японське бойове мистецтво, що сполучає в собі самооборону без зброї, філософію, вид спортивного єдиноборства) в школі дзюдо "Дмитра Кальченка".

Фінальне нагородження переможців всіх категорій проекту відбудеться 8 червня 2019 року в Fabrika Space, вул. Благовіщенська, 1.

З питання реєстрації на проект звертатися по телефону 760-75-45.
Новини в тему

13 червня 2019
Вітаємо переможців категорії "Crossfit" проекту «Я ЗМОЖУ!»
13 червня 2019
Представляємо Вашій увазі переможців в напрямку ММА проекту «Я ЗМОЖУ!»
06 червня 2019
У проекті «Я ЗМОЖУ!» завершилася боротьба за перше місце в категорії «Скелелазіння»
06 червня 2019
Вітаємо переможців категорії "Ірландські танці" !!!
06 червня 2019
Відомі імена переможців Я ЗМОЖУ! в напрямку «Танець на пілоні»
06 червня 2019
Вітаємо фіналістів «Я ЗМОЖУ!» в категорії "ДЗЮДО" !!!
31 травня 2019
7-й сезон «Я ЗМОЖУ!» добігає кінця
07 березня 2019
Стартував 7-й сезон Харківського соціального спортивного проекту «Я ЗМОЖУ!»
28 лютого 2019
Відкрито додаткову регістрацію на 7 сезон соціально-спортивного проекту "Я зможу!" для дітей
14 лютого 2019
Скоро відкриття реєстрації на проект «Я ЗМОЖУ!»

Міжнародний фестиваль танцю "MEGAPOLIS" стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи