Легенда харківського волейболу скотилася до Першої ліги

25 березня 2021 13:56

Волейбольний клуб "Локомотив" позбувся місця у вищому дивізіоні чемпіонату України. "Залізничники" провели один із найгірших сезонів в історії.

Найтитулованіший волейбольний клуб в Україні, в скарбничці якого 17 титулів чемпіона України і 13 перемог у розіграші Кубка країни, повністю завалив регулярний сезон. У 18-ти поєдинках "Локомотив" зазнав 18 поразок і зміг набрати лише одне очко. З таким результатом команда продовжила боротьбу за підсумкові 7-10 місця чемпіонату. Там все почалося з чистого аркуша, у харків'ян був прекрасний шанс уникнути сумної долі прощання з елітою. Але нажаль.

У шести поєдинках турніру "Локомотив" зазнав шість поразок, в яких взяв всього лише два сети. В результаті, в квартеті найслабших команд України харків'яни посіли останнє місце, а в генеральній класифікації чемпіонату 10-е. Це означає, що наступний сезон "Локомотив" почне у Вищій лізі України.

Турнірне падіння легенди харківського волейболу почалося, коли засновник і багаторічний спонсор клубу - Південна залізниця - став втрачати інтерес до команди. Це сталося кілька років тому. Тоді ж зі спортивної карти країни зникла футзальна команда "Локомотив", яка була одним із лідерів національного чемпіонату. Волейбольний же "Локомотив" вижив, але перейшов в режим жорсткої фінансової економії. Зараз багато співробітників ВК, за словами тренерського штабу, працюють на чистому ентузіазмі.

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу