Харківські спортсмени-рятувальники - переможці та призери кубку України з кікбоксингу

04 жовтня 2021 13:48

З 30 вересня до 03 жовтня на базі "Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ХТЗ" проходив кубок України з кікбоксингу ISKA серед юнаків та дорослих.

У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з різних куточків України, серед яких - курсанти Національного університету цивільного захисту, які показали такі результати:

Чемпіонами розділі семі-хард бокс стали: Єлизавета Рєзнік (вагова категорія до 60 кг, ф-т оперативно-рятувальних сил), Артем Колеснік (до 85 кг, ф-т оперативно-рятувальних сил); Микита Крошка (до 75 кг, ф-т цивільного захисту), та Денис Заканавський (до 64кг, ф-т пожежної безпеки). У розділі лайт-контакт перемогу святкував Сергій Лозовий (до 75 кг, ф-т оперативно-рятувальних сил). "Бронзу" тут виборов Владислав Тімощук (до 65 кг, ф-т оперативно-рятувальних сил).

Спортсмени готувалися до змагань під керівництвом викладача НУЦЗУ, інтерконтинентального чемпіона з боксу та чемпіона Європи з рукопашного бою Валентина Головка.