Харківські рятувальники виграли всеукраїнський турнір із боксу

06 грудня 2021 13:14

Турнір із боксу серед закладів вищої освіти силових структур із нагоди Дня Збройних сил України відбувся у Харкові.

Окрім інших учасників, за перемогу у змаганнях боролися і курсанти Національного університету цивільного захисту України.

Чемпіонський титул у ваговій категорії 71 кг виборов Назар Коваль (ф-т пожежної безпеки). Друге місце у вазі 67 кг здобув Родіон Гузько (ф-т пожежної безпеки). Ще одне "срібло" дісталося Денису Заканавському (ф-т пожежної безпеки). Микита Крошка (ф-т цивільного захисту) посів друге місце у вазі до 80 кілограмів. Владислав Безіменний (ф-т оперативно-рятувальних сил) став бронзовим призером турніру у ваговій категорії до 71 кг.

Готував боксерів до змагань викладач кафедри фізичної підготовки НУЦЗУ, інтерконтинентальний чемпіон із боксу, чемпіон Європи з рукопашного бою Валентин Головко.

27 березня 2024
Ражба – бронзовий призер міжнародного турніру з боксу у Литві
12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі