Харківська команда з танцювального спорту зайняла одну з лідируючих позицій

24 червня 2019 16:32

Збірна команда міста Харкова в складі чотирьох спортивних пар взяла участь в Національному Чемпіонаті України, який пройшов в Києві 14-16 червня 2019 року. Організатором турніру виступила Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту і Міністерство молоді та спорту України.

Спортсмени Слобожанщини зайняли одну з лідируючих позицій серед команд в турнірі і принесли до скарбнички Першої Столиці п'ять медалей Чемпіонату країни! Три "золота" і два "срібла" стали нагородою для танцюристів нашого міста! Абсолютними чемпіонами у віковій категорії Молодь до 19 років в усіх трьох програмах ( латина, стандарт, 10 танців) стали Цихановский Владислав та Ціхановська Вероніка. Вони є представниками клуба Top Dancesport. Друге місце в Молоді до 19 років у багатоборстві здобули їх одноклубники Макаревський Владислав та Шкурихина Поліна.

Срібними призерами у більш дорослій категорії до 21 року за програмою латиноамериканських танців стали представники клуба "Кураж" Кочетов Денис та Жученко Ліліана. Також до суддівської колегії Чемпионата були залучені три фахівці з Харкова. Це - Полуляхови Ольга та Сергій, Цихановский Валерій. Володарі призових місць і переможці Чемпіонату будуть представлені на офіційних Чемпіонатах Світу та Європи цього року. Побажаємо удачі танцюристам і "легкого паркету"!
Новини в тему

19 грудня 2019
Завершився фінал Всеукраїнського чемпіонату з бразильського джиу джитсу
23 вересня 2019
В Одесі відбувся наймасштабніший Національний чемпіонат України з бразильського джиу-джитсу «UKRAINE NATIONAL CHALLENGE-2019»
16 липня 2019
Збірна Харківської області посіла перше місце на чемпіонаті України з французького боксу
08 травня 2019
На вихідних в Харкові пройдуть змагання з танцювального спорту East Ukrainian Cup-2019
25 квітня 2019
Харківські «Пантери» - срібні призерки чемпіонату України
19 квітня 2019
У Харкові стартує фінал чемпіонату України з хокею серед жінок
18 квітня 2019
Харків'яни здобули призові місця на Чемпіонаті України зі стрільби з лука
18 квітня 2019
У Харкові відбудеться відкритий Міжнародний Чемпіонат України з бразильського джиу-джитсу «UKRAINE NATIONAL CHALLENGE-2019»
02 квітня 2019
У Харкові пройде Міжнародний танцювальний фестиваль MEGAPOLIS
25 березня 2019
У Харкові пройшов чемпіонат України зі спортивної аеробіки

Фестиваль воркаут культури «Ukrainian Workout Battles» стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи