Збірна Харківської області з боксу перемогла на молодіжному чемпіонаті України

13 жовтня 2020 20:06

Дев’ять медалей, у тому числі три золоті привезли харківські спортсмени з чемпіонату України з боксу серед молоді, який з 6 по 11 жовтня 2020 року відбувся в Хмельницькому.

Участь у змаганнях брали 160 боксерів з усіх областей України. Збірна Харківської області отримала 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові нагороди.

Чемпіонами України стали:

— Микита Горбатенко (вагова категорія до 91 кг). У фіналі здолав суперника з Вінницької області Володимира Кушніра.
— Ілля Тогобицький (вагова категорія до 75 кг). У фіналі переміг Іллю Мельничука з Одеської області.
— Данило Дрижак (вагова категорія до 49 кг). У фіналі переміг свого земляка Дмитра Пащенко, який, відповідно, посів друге місце.

Також срібну медаль чемпіонату у ваговій категорії до 81 кг завоював Матвій Ряжба, який у фіналі поступився Денису Салабаю з Хмельницької області.

Бронзовими призерами стали: Руслан Цикало (вагова категорія до 52 кг), Володимир Швірло (вагова категорія до 60 кг), В’ячеслав Брігаденко (вагова категорія до 69 кг) і Михайло Уланський (вагова категорія до 91 кг).

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла перше місце. Друге було за боксерами з Одеської області, третє виборола команда Вінницької області.