Харків'янин підняв більше тонни в Швеції

15 листопада 2018 15:42

На чемпіонаті світу з пауерліфтингу в Швеції харків'янин Сергій Білий посів друге місце.

 
Крім того, результат харків'янина в тязі потягнув на «малу» срібну медаль, а результат в жимі - на «малу» бронзову нагороду.

Сергій виступав у категорії до 105 кг і в сумі триборства підняв 1062,5 кг (395 кг - в присіданні, 305 кг - в жимі, 362,5 кг - в тязі).

Перше місце в цій ваговій категорії було також за представником збірної України. З результатом 1080 кг за сумою триборства чемпіоном світу став Олександр Рубець з Маріуполя. Замкнув трійку призерів вересня Янг з Китайського Тайбея (1017.5 кг - в сумі триборства).

У змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 63кг дебютувала на дорослому рівні харків'янка Наталя Гаргуновская і посіла дев'яте місце з результатом 507,5 кг.

Ще одна харківська спортсменка, віце-чемпіон минулого чемпіонату світу Євгена Тішакова не впоралася з початковим вагою в присіданні і закінчила змагання з нульовою оцінкою

Всього на цьому чемпіонаті світу збірна України завоювала п'ять золотих, дві срібні та дві бронзові нагороди, а також посіла перше загальнокомандне місце серед чоловіків і третє - серед жінок.
Новини в тему

08 травня 2019
Сергій Білий зі світовим рекордом виграв чемпіонат Європи
01 грудня 2018
Софія Рудь – чемпіонка Європи з пауерліфтингу
25 липня 2017
Харківська поліцейська виграла чемпіонат з пауерліфтингу

Міжнародний фестиваль танцю "MEGAPOLIS" стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи