Харків'яни будуть займатися спортом з "віртуальними тренерами"

23 червня 2021 10:47

Президент Володимир Зеленський дав старт програмі "Здорова Україна" і розповів, що незабаром по всій країні з'являться десятки тисяч спортивних майданчиків, на них будуть стенди з QR-кодом і віртуальним тренером, який допоможе людям вибрати відповідні вправи.

"Причиною понад 60% передчасних смертей в Україні є хвороби системи кровообігу, в тому числі інфаркти та інсульти. Їхня поява, а також поява багатьох хвороб, сприяють різні чинники ризику - відсутність фізичної активності, надмірна вага, куріння, алкоголь і неправильне харчування. Нажаль, спосіб життя дорослих українців включає відразу кілька таких факторів ризику. Близько 70% українців не займаються регулярно ніякою фізичною активністю. Це відбувається з різних причин, в тому числі і через відсутність доступної спортивної інфраструктури - зручної, сучасної, безкоштовної, і поруч з домом", - зазначив Зеленський під час всеукраїнського форуму "Здорова Україна".

Він розповів, що незабаром в кожному місті з'являться локації з віртуальним тренером. Там будуть таблички з написом "Тренуйся тут", потрібно навести камеру смартфона на QR-код, вибрати рівень складності і виконувати комплекс вправ, дотримуючись рекомендацій тренера.

Зеленський зазначив, що влада хоче, щоб найближчим часом таких парків з'явилися десятки тисяч - і в великих містах, і в селищах.
Новини в тему

12 вересня 2021
У Харкові відбувся Фестиваль спорту
11 вересня 2021
Сьогодні - День фізкультури і спорту України
25 червня 2021
Офіційно. День тренера в Україні святкуватимуть 19 липня
23 червня 2021
Зеленський підписав закон про меценатів у спорті
22 травня 2021
У Харкові побудують нові спортивні об'єкти
22 травня 2021
У Харкові з'явиться Алея олімпійських чемпіонів
02 лютого 2021
Кожен учасник “Харківських спортивних шкільних ліг” отримає власний логотип
28 грудня 2020
Приєднуйся до спортивної громадськості Харкова!
05 листопада 2020
В Кабміні розказали, як залучатимуть українців до спорту
21 жовтня 2020
Харківська міськрада співпрацюватиме зі спортивними профспілками

Всеукраїнський турнір із самбо :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи