Кожен учасник “Харківських спортивних шкільних ліг” отримає власний логотип

02 лютого 2021 16:20

У рамках розвитку проєкту “Харківські спортивні шкільні ліги” міська влада запропонувала студентам-дизайнерам розробити сучасні емблеми для кожної школи, яка братиме участь у змаганнях. У розробці логотипів братимуть участі і самі школярі.

Персональний спортивний логотип навчальні заклади зможуть використовувати на спортивній формі гравців шкільних команд, своїх сторінках у соціальних мережах та сайтах. Обрана тварина стане для дітей своєрідним талісманом, який супроводжуватиме учнів протягом усього навчання. Студенти-розробники, у свою чергу, отримають практичні навички та перший досвід співпраці з реальним замовником.

Щоб емблеми були виконані у єдиному стилі, Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту запропонував дизайнерам наступну концепцію: карту Харкова накласти на карту континентів світу. Райони міста розмістилися на ній наступним чином: Cлобідський район - в Африці, Шевченківський та Холодногірський район поділили Північну Америку, на території Південної - Новобаварський район. Київський  - займатиме Європу, Московський та Немишлянський розділяють Азію. Індустріальний район розташувався в Австралії, а Основ’янський - в Антарктиді.

Школярам же та керівникам навчальних закладів владники пропонують обрати для логотипу ту чи іншу тварину, яка мешкає або колись проживала на зазначеній території.

Довідка. “Харківські спортивні шкільні ліги” - змагання серед школярів, які проводяться щорічно з жовтня по травень місяць, і складаються з трьох етапів: 

1 - змагання в загальноосвітніх навчальних закладах, на якому формуються збірні школи; 

2 - турніри в районах міста, на яких визначається переможець районних змагань;

3 - фінальні міські змагання, де визначається чемпіон шкільної ліги з того чи іншого виду спорту.

Мета проєкту - розвиток та популяризація фізкультури, спорту та здорового способу життя у підростаючого покоління харків’ян.

На сьогодні в Харкові змагання проводяться з 11 спортивних ліг: армспорт, бадмінтон, регбі, баскетбол, баскетбольна ліга 3х3, волейбол, шахи, гандбол, легка атлетика, футбол, черлідінг.
Новини в тему

27 cічня 2021
В Харкові пройде дитячий чемпіонат із дзюдо
29 грудня 2020
Харків'яни спричинили фурор на турнірі з дзюдо в Донецькій області
28 грудня 2020
Приєднуйся до спортивної громадськості Харкова!
04 грудня 2020
5 ігор - 5 перемог. Харків'яни лідирують в ЧУ з водного поло
02 грудня 2020
Харків'яни успішно стартували на ЧУ з водного поло
02 грудня 2020
В Харкові проходять Всеукраїнські змагання з фігурного катання
05 листопада 2020
В Кабміні розказали, як залучатимуть українців до спорту
21 жовтня 2020
Борці Харківщини успішно виступили на Кубку України
21 жовтня 2020
Харківська міськрада співпрацюватиме зі спортивними профспілками

VII Всеукраїнський фестиваль із хореографії "Tradition and art" :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи