Дві гри - дві перемоги. "Харківські Соколи" продовжують перемагати

25 жовтня 2021 08:07

Харківські баскетболісти на виїзді здолали непоступливий "Кривбас" і "Миколаїв".

Матч проти "Кривбасу" харків'яни зіграли у п'ятницю, 22 жовтня.

Підопічні Валерія Плеханова вже зі старту закинули два триочкових. Тон гри задавали харківські легіонери - Девіс, Зечевіч і Граф. І тим не менше, явного відриву все не було, вперед виходила то одна, то інша команда. Гойдалки в ігровому ритмі тривали до останнього періоду. Вже під завісу поєдинку "Соколи" нарешті заволоділи перевагою і дотиснули непоступливий "Кривбас" - 70:77 (22:21 17:23, 16:11, 15:22).

Матч проти МБК "Миколаїв" відбувся у неділю, 24 жовтня. "Соколи" захопили лідерство вже у першій чверті. "Корабели" ж у кошик потрапляли мало і допускали зайві втрати м'яча, коли можна було наздогнати суперника. У харків'ян в атаці виходило майже все, особливо комбінаційна гра. За дві чверті вони реалізували 17 кидків, до 15 з них призвели результативні передачі.

Активізувалися господарі тільки після того, як відпустили суперника у відрив. Трохи відігравшісь із мінус 17 очок, скоротили відставання до 6 пунктів, але через помилки не змогли розраховувати на більше. Харків'яни майстерно довели матч до перемоги - 71:82 (19:23, 15:22 23:23 14:14).

Таким чином, "Соколи" відсвяткували п'яту перемогу поспіль. Цей успіх дозволить харків'янам наздогнати "Хімік" і "Будівельник" і з 6 перемогами при трьох поразках розділяти 2-4 місце турнірної таблиці української Суперліги.

Відзначимо, домашній матч проти "Будівельника" відбудеться 28 жовтня.