Дмитро Завадський переміг на етапі Кубка Європи з бадмінтону у Франції

30 березня 2015 09:31

Чемпіон України Дмитро Завадський (78-й у світовому рейтингу) переміг в чоловічій одиночній категорії на міжнародному турнірі з бадмінтону рівня International Challenge з призовим фондом 15 тис. дол., що проходив з 26 по 29 березня в Орлеані (Франція).

У фіналі Завадський зустрічався з представником азіатської школи бадмінтону - сіяним першим індонезійським бадмінтоністи Андре Курняван Теджон (41-й). В жовтні минулого року на французькій землі Дмитро вже обігравав Андре в трьох партіях, і в цей раз Завадському вдалося закріпити успіх. Протягом усього матчу українець вів у рахунку і закінчив матч перемогою у двох партіях: 24-22, 21-17.

На шляху до перемоги Завадський в 1/16 фіналу обіграв чемпіона Росії Володимира Малькова (сорок дев'ятому), який рік тому на цьому ж турнірі зупинив Дмитра в півфіналі: 23-21, 21-18. В 1/8 фіналу українець вибив з боротьби француза Томаса Рукселя (77-й): 23-21, 21-9.

Суперником Завадського по чвертьфіналу став данець Крістіан Лінд Томпса (94-й). Як і рік тому, сильнішим виявився українець: 21-17, 21-18. Найбільш вимотуючим видався матч з шотландським спортсменом Керанн Мерріліз (126-й). Протягом однієї години п'ятнадцяти хвилин суперники з'ясовували стосунки. Першу партію Завадський програв 18-21, а от дві інші виграв з рахунком 21-18.

Сподіваємося, перемога українського чемпіона на етапі Кубка Європи послужить хорошим знаком перед Першими Європейськими Олімпійськими Іграми, путівку на які Дмитру вдалося завоювати минулого тижня.

Всі результати змагань дивіться тут

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до Тетяни Чернецької за тел.:             (057) 781-80-18 або електронною поштою: t.chernetska@badmintonkharkiv.org.ua