У Харкові визначили переможців Всеукраїнського юнацького турніру з бадмінтону

21 серпня 2020 11:33

У Харкові — фінал Всеукраїнського турніру з бадмінтону. Змагаються майже 150 учасників із 6 регіонів

Одна з них — шістнадцятирічна Олександра Шляхова. Хоча професійною спортсменкою дівчина ставати не планує, запевняє: займатиметься цією справою все своє життя.

«Вид спорту дуже складний і, напевно, я вважаю, що це один із найскладніших видів спорту. Бадмінтон — дуже активній вид спорту. І фігура, звичайно, приходить в порядок, ось, бачите, як з мене капає», — прокоментувала Олександра.

Турнір тривав вже четвертий день. В останній за кілька годин гри визначаються переможці. Серед хлопців перше місце посідає вісімнадцятирічний харків’янин Данило Скриннік. Хлопець ділиться: за 11 років у цьому спорті взяв участь у Всеукраїнському турнірі більше 100 разів та став майстром спорту України з бадмінтону.

Турнір проводиться вже більше 30 років, розповідає головна суддя змагань Наталія Головкіна. Та зазначає, що цьогоріч харківську команду представляють 30 молодих спортсменів.

Закінчився турнір із бадмінтону урочистим нагородженням переможців.

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу