"Creator IQ" – володар "Осіннього Кубку" Битві корпорацій

14 грудня 2021 08:49

Відбулися змагання заключного етапу "Осіннього Кубку". За його результатами визначили переможця та призерів турніру.

Змагання з "Mad Head" - п’ятий, заключний етап "Осіннього кубку" сьомого сезону "Битви Корпорацій". Участь у ньому взяли 17 команд. Протягом двох з половиною годин учасники відповідали на питання ведучого з різних тем, проявляючи не тільки ерудицію, а й інтуіцію та кмітливість.

Першою з результатом 31,5 бали стала команда "Нертус", другою фінішували минулорічні переможці "Creator IQ" (30), а третіми знову стали гравці "Альфа-банку" (28,5 балів).

Враховуючі результати виступів на попередніх етапах (картинг, дартс та міні-футбол), "Осінній Кубок" завоювали "Creator IQ". На "останньому віражі" переможці змогли обійти лідера сезону після перших чотирьох етапів, команду "Staleks", яка на етапі "Mad Head" посіла лише сьоме місце. На третьому місці розташувалися співробітники компанії "АЛЛО". Стабільно високі результати протягом усіх етапів, особливо "срібло" у змаганнях з міні-футболу, дозволилиїм здобути бронзовий Кубок осінньої частини сезону.

Вже у лютому команди розпочнуть боротися у нових п’яти етапах "Весняного Кубка". Перший - боулінг.

02 лютого 2022
Весняний кубок "Битви корпорацій" стартує наприкінці лютого
29 листопада 2021
Битва корпорацій. Creator IQ - переможець етапу з дартсу
08 листопада 2021
"Метрополітен" втретє поспіль став чемпіоном з настільного тенісу у "Битві Корпорацій"