Богдан Бондаренко зустрівся з юними вихованцями ХДВУФК

06 листопада 2017 16:24

Тренування, збори, змагання, лікування і лише лічені вільні дні – такий графік бронзового призера Олімпійських ігор, чемпіона світу і Європи зі стрибків у висоту Богдана Бондаренко. В один з таких вільних днів у рідному Харкові, Богдан разом зі своїм татом і тренером Віктором Васильовичем завітали до Харківського державного вищого училища фізичної культури №1.

Вихованці училища мали нагоду послухати про спортивну кар’єру Богдана Бондаренка, переглянули відеоролик його участі у різноманітних змаганнях і отримали нагоду поспілкуватися зі спортсменом особисто, поставивши йому питання, які їх цікавили.

З собою атлет приніс нагороди, тож всі присутні могли на власні очі побачити і медалі Олімпійських ігор та чемпіонатів світу і Європи, і трофей «Діамантової ліги». Не обійшлося і без планки, встановленої на висоті рекордів Європи, України й особистого рекорду Богдана 2,42 м. Кожний охочий міг підійти і краще зрозуміти, наскільки, здавалось би, нереальною є ця висота.

Приємним бонусом стала вікторина, в якій взяли участь вихованці училища і отримали оригінальні призи від Богдана Бондаренка.

На завершення зустрічі майбутні чемпіони взяли автограф і зробили фото з гостями заходу, а Богдан вручив училищу подарунок – свої шипівки. «В них я злітав майже на ту висоту, на якій зараз встановлена планка, – 2,42 м. Бажаю вам не зупинятися на досягнутому, відчути емоції, коли ви, стоячи на найвищій сходинці п’єдесталу, чуєте гімн вашої країни. І щоб ви завжди отримували задоволення від кожної миті тренування», - звернувся до юних спортсменів Богдан.
Новини в тему

23 вересня 2020
Харківські легкоатлети стартували на головному міжнародному змаганні
02 березня 2020
Харківські легкоатлети відзначилися «бронзою» Кубка України
07 вересня 2019
Харків’яни успішно виступили на чемпіонаті ABAF
27 серпня 2019
Легкоатлети Харківщини здобули медалі чемпіонату України
24 липня 2019
Харків'янин визнаний кращим легкоатлетом України
02 липня 2019
Богдан Бондаренко здобув «золото» Європейських ігор у командних змаганнях
25 червня 2019
Богдан Бондаренко виборов бронзову медаль на Європейських іграх в Мінську
17 червня 2019
Харків'янин Богдан Бондаренко вдруге переміг на етапі «Діамантової ліги»
08 червня 2019
Харків'янин Богдан Бондаренко переміг на етапі "Діамантової ліги" в Римі

ІX Гала-зузстріч «KHARKIV SPORT CITY» :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи