Харківські легкоатлети стартували на головному міжнародному змаганні

23 вересня 2020 10:13

Румунський місто Клуж-Напока приймав чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій.

Перенесення Олімпійських Ігор і скасування інших міжнародних стартів зробили Балканіаду головним легкоатлетичним змаганням карантинного сезону.

Від Харківської області в збірній України брали участь сім спортсменів, троє вибороли нагороди. У жіночому бігу на 5 000 м по протоколу першою стала харків’янка Юлія Шматенко.

За фактом вона фінішувала другою, слідом за кенійкою, яка виступала поза заліком.

Підопічна Євгена Божко принесла максимальні 8 очок у скарбничку збірної команди. У секторі для стрибків у довжину Оксана Мартинова посіла друге місце з результатом 6 м 33 см. Це на 8 см ближче, ніж у переможниці з Болгарії.

У жіночих стрибках з жердиною Марина Кіліпко здолала планку на висоті 4.30, це — срібна медаль.

«Золото» — у киянки Яни Гладійчук. У медальному заліку збірна України посіла перше місце, Туреччина — друга, Румунія — третя.